PE3W00020-48.pdf
PE3W00020-48.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3W00020-48.
| Image |  |
| Part Number | PE3W00020-12 | PE3W00020-50CM | PE3W00020-36 | PE3W00020-48 | PE3W00020-100CM |
| Style | N-Type to TNC | N-Type to TNC | N-Type to TNC | N-Type to TNC | N-Type to TNC |
| Length | 48.0" (1.2m) 4.0' | 48.0" (1.2m) 4.0' | 48.0" (1.2m) 4.0' | 48.0" (1.2m) 4.0' | 48.0" (1.2m) 4.0' |
| Cable Type | LMR 195 | LMR 195 | LMR 195 | LMR 195 | LMR 195 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 3 GHz | 3 GHz | 3 GHz | 3 GHz | 3 GHz |