PE3MP2134-36.pdf
PE3MP2134-36.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3MP2134-36.
| Image |  |
| Part Number | PE3MP2134-24 | PE3MP2134-36 | PE3MP2134-48 | PE3MP2134-60 |
| Manufacturer | Pasternack | Pasternack | Pasternack | Pasternack |
| Series | - | - | - | - |
| Packaging | Retail Package | Retail Package | Retail Package | Retail Package |
| Product Status | Active | Active | Active | Active |
| Style | TRS to TRS | TRS to TRS | TRS to TRS | TRS to TRS |
| 1st Connector | TRS Plug | TRS Plug | TRS Plug | TRS Plug |
| 1st Contact Gender | Male | Male | Male | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - |
| 2nd Connector | TRS Plug | TRS Plug | TRS Plug | TRS Plug |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - |
| Length | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) |
| Cable Type | - | - | - | - |
| Cable Impedance | 78 Ohms | 78 Ohms | 78 Ohms | 78 Ohms |
| Connector Impedance | 78 Ohms | 78 Ohms | 78 Ohms | 78 Ohms |
| Overall Impedance | 78 Ohms | 78 Ohms | 78 Ohms | 78 Ohms |
| Frequency - Max | 10 MHz | 10 MHz | 10 MHz | 10 MHz |
| Color | Blue | Blue | Blue | Blue |
| Features | - | - | - | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C | -55°C ~ 200°C | -55°C ~ 200°C | -55°C ~ 200°C |