PE3C7856-36.pdf
PE3C7856-36.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3C7856-36.
| Image |  |
| Part Number | PE3C7856-12 | PE3C7856-50CM | PE3C7856-24 | PE3C7856-36 | PE3C7856-48 |
| Style | 2.2/5 to 2.2/5 | 2.2/5 to 2.2/5 | 2.2/5 to 2.2/5 | 2.2/5 to 2.2/5 | 2.2/5 to 2.2/5 |
| 1st Connector | 2.2/5 Plug | 2.2/5 Plug | 2.2/5 Plug | 2.2/5 Plug | 2.2/5 Plug |
| 1st Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Connector | 2.2/5 Plug | 2.2/5 Plug | 2.2/5 Plug | 2.2/5 Plug | 2.2/5 Plug |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) |
| Cable Type | - | - | - | - | - |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz |