PE3C1115-24.pdf
PE3C1115-24.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3C1115-24.
| Image |  |
| Part Number | PE3C1115-6 | PE3C1115-9 | PE3C1115-12 | PE3C1115-24 | PE3C1115-36 |
| Style | SMA to MMCX | SMA to MMCX | SMA to MMCX | SMA to MMCX | SMA to MMCX |
| 1st Connector | SMA Jack | SMA Jack | SMA Jack | SMA Jack | SMA Jack |
| 1st Contact Gender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) |
| Cable Type | - | - | - | - | - |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz | 6 GHz |