PE39346H-12.pdf
PE39346H-12.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE39346H-12.
| Image |  |
| Part Number | PE39346H-12 | PE39346H-24 | PE39346H-36 | PE39346H-48 | PE39346H-60 |
| Style | SMA to Fakra | SMA to Fakra | SMA to Fakra | SMA to Fakra | SMA to Fakra |
| 2nd Connector | Fakra Plug | Fakra Plug | Fakra Plug | Fakra Plug | Fakra Plug |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 12.00" (304.80mm) | 12.00" (304.80mm) | 12.00" (304.80mm) | 12.00" (304.80mm) | 12.00" (304.80mm) |
| Cable Type | RG-316 | RG-316 | RG-316 | RG-316 | RG-316 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 4 GHz | 4 GHz | 4 GHz | 4 GHz | 4 GHz |