PE3749LF-36.pdf
PE3749LF-36.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE3749LF-36.
| Image |  |
| Part Number | PE3749LF-12 | PE3749LF-36 | PE3749LF-60 | PE3749LF-48 | PE3749LF-72 |
| Style | BNC to BNC | BNC to BNC | BNC to BNC | BNC to BNC | BNC to BNC |
| 1st Connector | BNC Plug | BNC Plug | BNC Plug | BNC Plug | BNC Plug |
| 1st Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Connector | BNC Plug | BNC Plug | BNC Plug | BNC Plug | BNC Plug |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) | 36.00" (914.40mm) |
| Cable Type | RG-213 | RG-213 | RG-213 | RG-213 | RG-213 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |