PE34786-60.pdf
PE34786-60.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE34786-60.
| Image |  |
| Part Number | PE34786-50CM | PE34786-100CM | PE34786-150CM | PE34786-200CM | PE34786-60 |
| Style | SMA to MMCX | SMA to MMCX | SMA to MMCX | SMA to MMCX | SMA to MMCX |
| 1st Connector | SMA Jack | SMA Jack | SMA Jack | SMA Jack | SMA Jack |
| 1st Contact Gender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 2nd Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 60.0" (1.5m) 5.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' | 60.0" (1.5m) 5.0' |
| Cable Type | RG-174 | RG-174 | RG-174 | RG-174 | RG-174 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Frequency - Max | 1 GHz | 1 GHz | 1 GHz | 1 GHz | 1 GHz |