PE34464-24.pdf
PE34464-24.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE34464-24.
| Image |  |
| Part Number | PE34464LF-12 | PE34464-12 | PE34464-24 | PE34464LF-24 | PE34464LF-36 |
| Style | SMC to SMC | SMC to SMC | SMC to SMC | SMC to SMC | SMC to SMC |
| 1st Contact Gender | Male | Male | Male | Male | Male |
| Length | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) | 24.00" (609.60mm) |
| Cable Type | RG-188 DS | RG-188 DS | RG-188 DS | RG-188 DS | RG-188 DS |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |