PE33191-18.pdf
PE33191-18.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PE33191-18.
| Image |  |
| Part Number | PE33191LF-6 | PE33191-6 | PE33191LF-18 | PE33191-18 | PE33191LF-12 |
| Style | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA | SMA to SMA |
| 1st Connector | SMA Jack | SMA Jack | SMA Jack | SMA Jack | SMA Jack |
| 1st Contact Gender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 1st Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| 2nd Connector | SMA Jack | SMA Jack | SMA Jack | SMA Jack | SMA Jack |
| 2nd Contact Gender | Female | Female | Female | Female | Female |
| 2nd Connector Mounting Feature | - | - | - | - | - |
| Length | 18.00" (457.20mm) | 18.00" (457.20mm) | 18.00" (457.20mm) | 18.00" (457.20mm) | 18.00" (457.20mm) |
| Cable Type | RG-405 | RG-405 | RG-405 | RG-405 | RG-405 |
| Cable Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Connector Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |
| Overall Impedance | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms | 50 Ohms |