YAGEO P6SMB33CA/TR7
Part No.:
P6SMB33CA/TR7
Datasheet:
Chuangxin CloudP6SMB33CA/TR7.pdf
Description:
P6SMB DO214AA, BIDIRECTIONAL 33V
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
28.2V
Voltage - Breakdown (Min):
31.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
45.7V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
13.3A
Power - Peak Pulse:
600W
Operating Temperature:
-65°C ~ 150°C (TJ)
Datasheet:
1. How to order P6SMB33CA/TR7 on Chuangxin Cloud?
3. Are the P6SMB33CA/TR7 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P6SMB33CA/TR7?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of P6SMB33CA/TR7.
Image P6SMB33CA-AT/TR13 P6SMB33CA/TR7 P6SMB33CA/TR13 P6SMB33CA-AT/TR7
Part Number P6SMB33CA-AT/TR13 P6SMB33CA/TR7 P6SMB33CA/TR13 P6SMB33CA-AT/TR7
Bidirectional Channels 1 1 1 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 28.2V 28.2V 28.2V 28.2V
Voltage - Breakdown (Min) 31.4V 31.4V 31.4V 31.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.7V 45.7V 45.7V 45.7V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 13.3A 13.3A 13.3A 13.3A
Power - Peak Pulse 600W 600W 600W 600W
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ) -65°C ~ 150°C (TJ) -65°C ~ 150°C (TJ) -65°C ~ 150°C (TJ)