Panjit International Inc. P4SMAJ12CA-AU_R1_000A1
Part No.:
P4SMAJ12CA-AU_R1_000A1
Datasheet:
Chuangxin CloudP4SMAJ12CA-AU_R1_000A1.pdf
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
12V
Voltage - Breakdown (Min):
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
19.9V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
20.1A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Datasheet:
1. How to order P4SMAJ12CA-AU_R1_000A1 on Chuangxin Cloud?
3. Are the P4SMAJ12CA-AU_R1_000A1 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of P4SMAJ12CA-AU_R1_000A1?
Image P4SMAJ12CAS_R1_00001 P4SMAJ12CA_R1_00001 P4SMAJ12CA-AU_R1_000A1
Part Number P4SMAJ12CAS_R1_00001 P4SMAJ12CA_R1_00001 P4SMAJ12CA-AU_R1_000A1
Unidirectional Channels - - -
Bidirectional Channels 1 1 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 12V 12V 12V
Voltage - Breakdown (Min) 13.3V 13.3V 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 19.9V 19.9V 19.9V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 20.1A 20.1A 20.1A
Power - Peak Pulse 400W 400W 400W
Capacitance @ Frequency - - -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ) -55°C ~ 150°C (TJ)