Amphenol Anytek NA15B0800000G
Part No.:
NA15B0800000G
Datasheet:
Chuangxin CloudNA15B0800000G.pdf
Description:
TERM BLK 15POS TOP ENT 2.5MM PCB
Positions Per Level:
15
Pitch:
0.098" (2.50mm)
Mating Orientation:
Vertical with Board
Current:
3 A
Voltage:
150 V
Datasheet:
1. How to order NA15B0800000G on Chuangxin Cloud?
3. Are the NA15B0800000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NA15B0800000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NA15B0800000G.
Image NA15B0800000G
Part Number NA15B0800000G
Number of Levels 1
Positions Per Level 15
Pitch 0.098" (2.50mm)
Mating Orientation Vertical with Board
Current 3 A
Voltage 150 V