Amphenol Anytek NA13B1810000G
Part No.:
NA13B1810000G
Datasheet:
Chuangxin CloudNA13B1810000G.pdf
Description:
TERM BLK 13POS TOP ENT 2.5MM PCB
Pitch:
0.098" (2.50mm)
Current:
3 A
Voltage:
150 V
Datasheet:
1. How to order NA13B1810000G on Chuangxin Cloud?
3. Are the NA13B1810000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NA13B1810000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NA13B1810000G.
Image NA13B1810000G
Part Number NA13B1810000G
Positions Per Level 13
Pitch 0.098" (2.50mm)
Mating Orientation Vertical with Board
Current 3 A
Voltage 150 V