Amphenol Anytek NA1350810000G
Part No.:
NA1350810000G
Datasheet:
Chuangxin CloudNA1350810000G.pdf
Description:
TERM BLK 13P TOP ENT 2.54MM PCB
Positions Per Level:
13
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Mating Orientation:
Vertical with Board
Current:
3 A
Voltage:
150 V
Datasheet:
1. How to order NA1350810000G on Chuangxin Cloud?
3. Are the NA1350810000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NA1350810000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NA1350810000G.
Image NA1350810000G
Part Number NA1350810000G
Number of Levels 1
Positions Per Level 13
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mating Orientation Vertical with Board
Current 3 A
Voltage 150 V