Amphenol Anytek NA1251810000G
Part No.:
NA1251810000G
Datasheet:
Chuangxin CloudNA1251810000G.pdf
Description:
TERM BLK 12P SIDE ENT 2.54MM PCB
Positions Per Level:
12
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Mating Orientation:
Horizontal with Board
Current:
3 A
Voltage:
150 V
Datasheet:
1. How to order NA1251810000G on Chuangxin Cloud?
3. Are the NA1251810000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NA1251810000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NA1251810000G.
Image NA1251810000G
Part Number NA1251810000G
Number of Levels 1
Positions Per Level 12
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mating Orientation Horizontal with Board
Current 3 A
Voltage 150 V