Amphenol Anytek NA1151810000G
Part No.:
NA1151810000G
Datasheet:
Chuangxin CloudNA1151810000G.pdf
Description:
TERM BLK 11P SIDE ENT 2.54MM PCB
Positions Per Level:
11
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Mating Orientation:
Horizontal with Board
Current:
3 A
Voltage:
150 V
Datasheet:
1. How to order NA1151810000G on Chuangxin Cloud?
3. Are the NA1151810000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of NA1151810000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of NA1151810000G.
Image NA1151810000G
Part Number NA1151810000G
Number of Levels 1
Positions Per Level 11
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mating Orientation Horizontal with Board
Current 3 A
Voltage 150 V