Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMU0102WC2322FB100
Part No.:
MMU0102WC2322FB100
Datasheet:
Chuangxin CloudMMU0102WC2322FB100.pdf
Description:
MMU 0102-50 1% VG03 B1 23K2
Resistance:
23.2 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.2W, 1/5W
Features:
Military
Temperature Coefficient:
±50ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)
Datasheet:
1. How to order MMU0102WC2322FB100 on Chuangxin Cloud?
3. Are the MMU0102WC2322FB100 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MMU0102WC2322FB100?
Image MMU0102WC2322FB100
Part Number MMU0102WC2322FB100
Product Status Active
Resistance 23.2 kOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 0.2W, 1/5W
Composition Thin Film
Features Military
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package -
Ratings 0102
Size / Dimension 0.043" Dia x 0.087" L (1.10mm x 2.20mm)