Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MMA0204WC2432FB100
Part No.:
MMA0204WC2432FB100
Datasheet:
Chuangxin CloudMMA0204WC2432FB100.pdf
Description:
MMA 0204-50 1% VG03 B1 24K3
Series:
MMA - Professional
Resistance:
24.3 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.25W, 1/4W
Features:
Military
Temperature Coefficient:
±50ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)
Datasheet:
1. How to order MMA0204WC2432FB100 on Chuangxin Cloud?
3. Are the MMA0204WC2432FB100 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MMA0204WC2432FB100?
Image MMA0204WC2432FB100
Part Number MMA0204WC2432FB100
Manufacturer Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Series MMA - Professional
Product Status Active
Resistance 24.3 kOhms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Composition Thin Film
Features Military
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package -
Ratings 0204
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm)