Ruland Manufacturing MDCS57-30-28-A
Part No.:
MDCS57-30-28-A
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCS57-30-28-A.pdf
Description:
30 MM X 28 MM DISC COUPLING
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length