Ruland Manufacturing MDCS57-28-20-A
Part No.:
MDCS57-28-20-A
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCS57-28-20-A.pdf
Description:
28 MM X 20 MM DISC COUPLING
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length