Ruland Manufacturing MDCS57-25-18-A
Part No.:
MDCS57-25-18-A
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCS57-25-18-A.pdf
Description:
25 MM X 18 MM DISC COUPLING
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length