Ruland Manufacturing MDCS57-25-17-A
Part No.:
MDCS57-25-17-A
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCS57-25-17-A.pdf
Description:
25 MM X 17 MM DISC COUPLING
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length