Ruland Manufacturing MDCS57-19-14-A
Part No.:
MDCS57-19-14-A
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCS57-19-14-A.pdf
Description:
19 MM X 14 MM DISC COUPLING
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length