Ruland Manufacturing MDCS57-18-16-A
Part No.:
MDCS57-18-16-A
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCS57-18-16-A.pdf
Description:
18 MM X 16 MM DISC COUPLING
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length