Ruland Manufacturing MDCS57-17-15-A
Part No.:
MDCS57-17-15-A
Datasheet:
Chuangxin CloudMDCS57-17-15-A.pdf
Description:
17 MM X 15 MM DISC COUPLING
Specifications:
2.252" (57.20mm) Outer Diameter x 2.313" (58.80mm) Length