Vishay Vitramon HV1812Y821JXHATHV
Part No.:
HV1812Y821JXHATHV
Datasheet:
Chuangxin CloudHV1812Y821JXHATHV.pdf
Description:
CAP CER 820PF 3KV X7R 1812
Capacitance:
820 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
3000V (3kV)
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.106" (2.70mm)
Datasheet:
1. How to order HV1812Y821JXHATHV on Chuangxin Cloud?
3. Are the HV1812Y821JXHATHV price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of HV1812Y821JXHATHV?
Image HV1812Y821JXHATHV
Part Number HV1812Y821JXHATHV
Product Status Active
Capacitance 820 pF
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Temperature Coefficient X7R
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)