Amphenol Anytek HA1271500000G
Part No.:
HA1271500000G
Datasheet:
Chuangxin CloudHA1271500000G.pdf
Description:
TERM BLK 12P SIDE ENT 3.81MM PCB
Pitch:
0.150" (3.81mm)
Mating Orientation:
Horizontal with Board
Current:
6 A
Voltage:
300 V
Wire Gauge:
16-26 AWG
Datasheet:
1. How to order HA1271500000G on Chuangxin Cloud?
3. Are the HA1271500000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of HA1271500000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HA1271500000G.
Image HA1271500000G
Part Number HA1271500000G
Positions Per Level 12
Pitch 0.150" (3.81mm)
Mating Orientation Horizontal with Board
Current 6 A
Voltage 300 V