Amphenol Anytek HA1230500000G
Part No.:
HA1230500000G
Datasheet:
Chuangxin CloudHA1230500000G.pdf
Description:
TERM BLK 12POS TOP ENTRY 5MM PCB
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Mating Orientation:
Vertical with Board
Current:
10 A
Voltage:
300 V
Wire Gauge:
14-24 AWG
Datasheet:
1. How to order HA1230500000G on Chuangxin Cloud?
3. Are the HA1230500000G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of HA1230500000G?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of HA1230500000G.
Image HA1230500000G
Part Number HA1230500000G
Positions Per Level 12
Pitch 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation Vertical with Board
Current 10 A
Voltage 300 V