Murata Electronics GCM31A7U3A220JX01J
Part No.:
GCM31A7U3A220JX01J
Datasheet:
Chuangxin CloudGCM31A7U3A220JX01J.pdf
Description:
CAP CER 22PF 1KV U2J 1206
Capacitance:
22 pF
Tolerance:
±5%
Voltage - Rated:
1000V (1kV)
Temperature Coefficient:
U2J
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.039" (1.00mm)
Datasheet:
1. How to order GCM31A7U3A220JX01J on Chuangxin Cloud?
3. Are the GCM31A7U3A220JX01J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GCM31A7U3A220JX01J?
Image GCM31A7U3A220JX01J
Part Number GCM31A7U3A220JX01J
Product Status Active
Capacitance 22 pF
Tolerance ±5%
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient U2J
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.039" (1.00mm)