Vishay Vitramon GA1812A822GBAAR31G
Part No.:
GA1812A822GBAAR31G
Datasheet:
Chuangxin CloudGA1812A822GBAAR31G.pdf
Description:
CAP CER 8200PF 50V C0G/NP0 1812
Capacitance:
8200 pF
Tolerance:
±2%
Voltage - Rated:
50V
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.086" (2.18mm)
Datasheet:
1. How to order GA1812A822GBAAR31G on Chuangxin Cloud?
3. Are the GA1812A822GBAAR31G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GA1812A822GBAAR31G?
Image GA1812A822GBAAR31G
Part Number GA1812A822GBAAR31G
Product Status Active
Capacitance 8200 pF
Tolerance ±2%
Voltage - Rated 50V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)