Vishay Vitramon GA1210A681FBLAR31G
Part No.:
GA1210A681FBLAR31G
Datasheet:
Chuangxin CloudGA1210A681FBLAR31G.pdf
Description:
CAP CER 680PF 630V C0G/NP0 1210
Capacitance:
680 pF
Tolerance:
±1%
Voltage - Rated:
630V
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
Thickness (Max):
0.076" (1.94mm)
Datasheet:
1. How to order GA1210A681FBLAR31G on Chuangxin Cloud?
3. Are the GA1210A681FBLAR31G price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of GA1210A681FBLAR31G?
Image GA1210A681FBLAR31G
Part Number GA1210A681FBLAR31G
Product Status Active
Capacitance 680 pF
Tolerance ±1%
Voltage - Rated 630V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) -
Thickness (Max) 0.076" (1.94mm)