Vishay Dale CRCW2512430KJNEGHP
Part No.:
CRCW2512430KJNEGHP
Datasheet:
Chuangxin CloudCRCW2512430KJNEGHP.pdf
Description:
RES SMD 430K OHM 5% 1.5W 2512
Resistance:
430 kOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
1.5W
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Height - Seated (Max):
0.028" (0.70mm)
Datasheet:
1. How to order CRCW2512430KJNEGHP on Chuangxin Cloud?
3. Are the CRCW2512430KJNEGHP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRCW2512430KJNEGHP?
Image CRCW2512430KJNEGHP
Part Number CRCW2512430KJNEGHP
Product Status Active
Resistance 430 kOhms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 1.5W
Composition Thick Film
Features Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 2512
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)