Vishay Dale CRCW20104K30JNEFHP
Part No.:
CRCW20104K30JNEFHP
Datasheet:
Chuangxin CloudCRCW20104K30JNEFHP.pdf
Description:
RES SMD 4.3K OHM 5% 1W 2010
Series:
CRCW-HP e3
Resistance:
4.3 kOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
1W
Features:
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.028" (0.70mm)
Datasheet:
1. How to order CRCW20104K30JNEFHP on Chuangxin Cloud?
3. Are the CRCW20104K30JNEFHP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRCW20104K30JNEFHP?
Image CRCW20104K30JNEFHP
Part Number CRCW20104K30JNEFHP
Manufacturer Vishay Dale
Series CRCW-HP e3
Product Status Active
Resistance 4.3 kOhms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 1W
Composition Thick Film
Features Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 2010
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)