Vishay Dale CRCW201030R0JNEFIF
Part No.:
CRCW201030R0JNEFIF
Datasheet:
Chuangxin CloudCRCW201030R0JNEFIF.pdf
Description:
CRCW2010-IF 200 30R 5% E02 E3
Series:
D/CRCW-IF e3
Resistance:
30 Ohms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
0.75W, 3/4W
Features:
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.028" (0.70mm)
Datasheet:
1. How to order CRCW201030R0JNEFIF on Chuangxin Cloud?
3. Are the CRCW201030R0JNEFIF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRCW201030R0JNEFIF?
Image CRCW201030R0JNEFIF
Part Number CRCW201030R0JNEFIF
Manufacturer Vishay Dale
Series D/CRCW-IF e3
Package/Case 2010 (5025 Metric)
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Resistance 30 Ohms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 0.75W, 3/4W
Composition Thick Film
Features Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 2010
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)