Vishay Dale CRCW121047K0JNEAIF
Part No.:
CRCW121047K0JNEAIF
Datasheet:
Chuangxin CloudCRCW121047K0JNEAIF.pdf
Description:
CRCW1210-IF 200 47K 5% ET1 E3
Series:
D/CRCW-IF e3
Resistance:
47 kOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Features:
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)
Datasheet:
1. How to order CRCW121047K0JNEAIF on Chuangxin Cloud?
3. Are the CRCW121047K0JNEAIF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRCW121047K0JNEAIF?
Image CRCW121047K0JNEAIF
Part Number CRCW121047K0JNEAIF
Manufacturer Vishay Dale
Series D/CRCW-IF e3
Package/Case 1210 (3225 Metric)
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Resistance 47 kOhms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Composition Thick Film
Features Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)