Vishay Dale CRCW1210422RFKEAHP
Part No.:
CRCW1210422RFKEAHP
Datasheet:
Chuangxin CloudCRCW1210422RFKEAHP.pdf
Description:
RES SMD 422 OHM 1% 3/4W 1210
Resistance:
422 Ohms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.75W, 3/4W
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.028" (0.70mm)
Datasheet:
1. How to order CRCW1210422RFKEAHP on Chuangxin Cloud?
3. Are the CRCW1210422RFKEAHP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRCW1210422RFKEAHP?
Image CRCW1210422RFKEAHP
Part Number CRCW1210422RFKEAHP
Product Status Active
Resistance 422 Ohms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 0.75W, 3/4W
Composition Thick Film
Features Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)