Vishay Dale CRCW121030R0JNEAIF
Part No.:
CRCW121030R0JNEAIF
Datasheet:
Chuangxin CloudCRCW121030R0JNEAIF.pdf
Description:
CRCW1210-IF 200 30R 5% ET1 E3
Series:
D/CRCW-IF e3
Resistance:
30 Ohms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Features:
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)
Datasheet:
1. How to order CRCW121030R0JNEAIF on Chuangxin Cloud?
3. Are the CRCW121030R0JNEAIF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRCW121030R0JNEAIF?
Image CRCW121030R0JNEAIF
Part Number CRCW121030R0JNEAIF
Manufacturer Vishay Dale
Series D/CRCW-IF e3
Package/Case 1210 (3225 Metric)
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Resistance 30 Ohms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Composition Thick Film
Features Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)