Vishay Dale CRCW1210133RFKEAHP
Part No.:
CRCW1210133RFKEAHP
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
Chuangxin CloudCRCW1210133RFKEAHP.pdf
Description:
RES SMD 133 OHM 1% 3/4W 1210
Series:
CRCW-HP e3
Package/Case:
1210 (3225 Metric)
Resistance:
133 Ohms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.75W, 3/4W
Features:
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Ratings:
1210
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.028" (0.70mm)
Datasheet:
1. How to order CRCW1210133RFKEAHP on Chuangxin Cloud?
3. Are the CRCW1210133RFKEAHP price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRCW1210133RFKEAHP?
Image CRCW1210133RFKEAHP
Part Number CRCW1210133RFKEAHP
Manufacturer Vishay Dale
Series CRCW-HP e3
Package/Case 1210 (3225 Metric)
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Resistance 133 Ohms
Tolerance ±1%
Power (Watts) 0.75W, 3/4W
Composition Thick Film
Features Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)