Vishay Dale CRCW1210100KJNEAIF
Part No.:
CRCW1210100KJNEAIF
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
Chuangxin CloudCRCW1210100KJNEAIF.pdf
Description:
CRCW1210-IF 200 100K 5% ET1 E3
Series:
D/CRCW-IF e3
Package/Case:
1210 (3225 Metric)
Resistance:
100 kOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Features:
Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient:
±200ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Ratings:
1210
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.024" (0.60mm)
Datasheet:
1. How to order CRCW1210100KJNEAIF on Chuangxin Cloud?
3. Are the CRCW1210100KJNEAIF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CRCW1210100KJNEAIF?
Image CRCW1210100KJNEAIF
Part Number CRCW1210100KJNEAIF
Manufacturer Vishay Dale
Series D/CRCW-IF e3
Package/Case 1210 (3225 Metric)
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Resistance 100 kOhms
Tolerance ±5%
Power (Watts) 0.5W, 1/2W
Composition Thick Film
Features Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package AEC-Q200
Ratings 1210
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)