TE Connectivity Passive Product CPF0805B3R32E1
Part No.:
CPF0805B3R32E1
Datasheet:
Chuangxin CloudCPF0805B3R32E1.pdf
Description:
CPF 0805 3R32 0.1% 25PPM 1K RL
Series:
CPF
Resistance:
3.32 Ohms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.1W, 1/10W
Temperature Coefficient:
±25ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max):
0.026" (0.65mm)
Datasheet:
1. How to order CPF0805B3R32E1 on Chuangxin Cloud?
3. Are the CPF0805B3R32E1 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CPF0805B3R32E1?
Image CPF0805B3R32E1
Part Number CPF0805B3R32E1
Manufacturer TE Connectivity Passive Product
Series CPF
Product Status Active
Resistance 3.32 Ohms
Tolerance ±0.1%
Power (Watts) 0.1W, 1/10W
Composition Thin Film
Features -
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package -
Ratings 0805
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)