CTS-Frequency Controls CA32P7422HNR
Part No.:
CA32P7422HNR
Datasheet:
Chuangxin CloudCA32P7422HNR.pdf
Description:
3.2mmx2.5mm Surface Mount Automo
Frequency:
74.25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±100ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
80mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)
Datasheet:
1. How to order CA32P7422HNR on Chuangxin Cloud?
3. Are the CA32P7422HNR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA32P7422HNR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA32P7422HNR.
Image CA32P7422HNR
Part Number CA32P7422HNR
Type XO (Standard)
Frequency 74.25 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±100ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 80mA
Supplier Device Package 6-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)