CTS-Frequency Controls CA32P15005INR
Part No.:
CA32P15005INR
Datasheet:
Chuangxin CloudCA32P15005INR.pdf
Description:
3.2mmx2.5mm Surface Mount Automo
Frequency:
150 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±25ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
80mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)
Datasheet:
1. How to order CA32P15005INR on Chuangxin Cloud?
3. Are the CA32P15005INR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA32P15005INR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA32P15005INR.
Image CA32P15005INR
Part Number CA32P15005INR
Type XO (Standard)
Frequency 150 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±25ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 80mA
Supplier Device Package 6-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)