CTS-Frequency Controls CA32P15003GLR
Part No.:
CA32P15003GLR
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Chuangxin CloudCA32P15003GLR.pdf
Description:
3.2mmx2.5mm Surface Mount Automo
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
Series:
CA32P
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
150 MHz
Function:
Standby (Power Down)
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
80mA
Ratings:
AEC-Q200
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
6-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)
Datasheet:
1. How to order CA32P15003GLR on Chuangxin Cloud?
3. Are the CA32P15003GLR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA32P15003GLR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA32P15003GLR.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image CA32P15003GLR
Part Number CA32P15003GLR
Manufacturer CTS-Frequency Controls
Series CA32P
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 150 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVPECL
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 80mA
Ratings AEC-Q200
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 6-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)