CTS-Frequency Controls CA32L7422GNR
Part No.:
CA32L7422GNR
Datasheet:
Chuangxin CloudCA32L7422GNR.pdf
Description:
3.2mmx2.5mm Surface Mount Automo
Frequency:
74.25 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±100ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)
Datasheet:
1. How to order CA32L7422GNR on Chuangxin Cloud?
3. Are the CA32L7422GNR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA32L7422GNR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA32L7422GNR.
Image CA32L7422GNR
Part Number CA32L7422GNR
Type XO (Standard)
Frequency 74.25 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±100ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Supplier Device Package 6-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)