CTS-Frequency Controls CA32L16004GLR
Part No.:
CA32L16004GLR
Datasheet:
Chuangxin CloudCA32L16004GLR.pdf
Description:
3.2mmx2.5mm Surface Mount Automo
Frequency:
160 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)
Datasheet:
1. How to order CA32L16004GLR on Chuangxin Cloud?
3. Are the CA32L16004GLR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA32L16004GLR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA32L16004GLR.
Image CA32L16004GLR
Part Number CA32L16004GLR
Type XO (Standard)
Frequency 160 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Supplier Device Package 6-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)