CTS-Frequency Controls CA32L15004INR
Part No.:
CA32L15004INR
Datasheet:
Chuangxin CloudCA32L15004INR.pdf
Description:
3.2mmx2.5mm Surface Mount Automo
Frequency:
150 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)
Datasheet:
1. How to order CA32L15004INR on Chuangxin Cloud?
3. Are the CA32L15004INR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA32L15004INR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA32L15004INR.
Image CA32L15004INR
Part Number CA32L15004INR
Type XO (Standard)
Frequency 150 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Supplier Device Package 6-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)