CTS-Frequency Controls CA32L12504ILR
Part No.:
CA32L12504ILR
Datasheet:
Chuangxin CloudCA32L12504ILR.pdf
Description:
3.2mmx2.5mm Surface Mount Automo
Frequency:
125 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.047" (1.20mm)
Datasheet:
1. How to order CA32L12504ILR on Chuangxin Cloud?
3. Are the CA32L12504ILR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA32L12504ILR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA32L12504ILR.
Image CA32L12504ILR
Part Number CA32L12504ILR
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVDS
Voltage - Supply 3.3V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Supplier Device Package 6-SMD (3.2x2.5)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)