CTS-Frequency Controls CA25P10004GNR
Part No.:
CA25P10004GNR
Datasheet:
Chuangxin CloudCA25P10004GNR.pdf
Description:
2.5mmx2.0mm Surface Mount Automo
Series:
CA25P
Frequency:
100 MHz
Output:
LVPECL
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±30ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
80mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order CA25P10004GNR on Chuangxin Cloud?
3. Are the CA25P10004GNR price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA25P10004GNR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA25P10004GNR.
Image CA25P10004GNR
Part Number CA25P10004GNR
Manufacturer CTS-Frequency Controls
Series CA25P
Type XO (Standard)
Frequency 100 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVPECL
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±30ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 80mA
Supplier Device Package 6-SMD (2.5x2)
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)