CTS-Frequency Controls CA25L12503GNR
Part No.:
CA25L12503GNR
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
Chuangxin CloudCA25L12503GNR.pdf
Description:
2.5mmx2.0mm Surface Mount Automo
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
Series:
CA25L
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Base Resonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
125 MHz
Function:
Standby (Power Down)
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
60mA
Ratings:
AEC-Q200
Mounting Type:
Surface Mount
Supplier Device Package:
6-SMD (2.5x2)
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.043" (1.10mm)
Datasheet:
1. How to order CA25L12503GNR on Chuangxin Cloud?
3. Are the CA25L12503GNR price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CA25L12503GNR?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CA25L12503GNR.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image CA25L12503GNR
Part Number CA25L12503GNR
Manufacturer CTS-Frequency Controls
Series CA25L
Package/Case 6-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR)
Product Status Active
Base Resonator Crystal
Type XO (Standard)
Frequency 125 MHz
Function Standby (Power Down)
Output LVDS
Voltage - Supply 2.5V
Frequency Stability ±50ppm
Absolute Pull Range (APR) -
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Current - Supply (Max) 60mA
Ratings AEC-Q200
Mounting Type Surface Mount
Supplier Device Package 6-SMD (2.5x2)
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)