Comchip Technology ATV30C190JB-HF
Part No.:
ATV30C190JB-HF
Datasheet:
Chuangxin CloudATV30C190JB-HF.pdf
Description:
TVS DIODE 19VWM 30.8VC DO214AB
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
19V
Voltage - Breakdown (Min):
21.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
30.8V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
97.47A
Power - Peak Pulse:
3000W (3kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)
Datasheet:
1. How to order ATV30C190JB-HF on Chuangxin Cloud?
3. Are the ATV30C190JB-HF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ATV30C190JB-HF?
Image ATV30C190JB-HF
Part Number ATV30C190JB-HF
Bidirectional Channels 1
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 19V
Voltage - Breakdown (Min) 21.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 30.8V
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 97.47A
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Capacitance @ Frequency -
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)